Najpopularniejsze kategorie

kwiaty (95), kobiety (69), czaszki (65), róże (47), ptaki (43), tribale (34), twarze (32), 3d (27), czaszka (26), smoki (25), motyle (22), napis (19), drzewa (18), anioły (18), jaskółki (18), feniksy (17), inne (17), skrzydła (15), więzienne (15), napisy (14), kwiatki (13), węże (11), tygrysy (11), koty (11), zegary (10), demony (10), byk (10), anioł (10), ryby (9), krzyże (9), dłonie (9), diabły (9), rośliny (8), lwy (8), biomechaniczne (8), sowy (8), maori (8), ważka (8), ośmiornice (7), byki (7),

Tatuaże z motywem Aniołów są niezwykle popularne. Anioły jako symbol mają bardzo wiele rozległych znaczeń. Są wizerunkiem czystości, niewinności, dobroci, nieśmiertelności, nieskazitelności, wiary i sztuki. Symbolizują także duszę i duchowość oraz wiarę w Boga. Postać Anioła jest pięknym wzorem, idealnie nadającym się na tatuaż, jednak jak każdy inny powinno się go wykonywać z dużą świadomością. Utożsamia się je także z ochroną i  przewodnictwem. Anioły pomagają w podejmowaniu decyzji, opiekują się powierzonymi im osobami, zanoszą ludzkie modlitwy Bogu.

Anioły według hierarchii:
Serafiny (pełne wiedzy bożej), np. Archanioł Michał - posiadają 3 pary skrzydeł są najważniejszymi aniołami w hierarchii; Cherubiny (górują miłością nad innymi chórami),  np. Gabriel; Cherubinem był także Szatan przed swoim upadkiem; Trony (wyróżniają się posłuszeństwem); często określane jako Ci co przynoszą sprawiedliwość; Księstwa (kierują państwami i narodami); Potęgi (przypisuje się im moc czynienia cudów); Panowania; Cnoty; Archaniołowie (spełniają najważniejsze zadania).

Anioły dla wszystkich, którzy w nie wierzą są bardzo ważnymi istotami i tak samo tatuaże z aniołami powinny być tatuowane z ważnych względów. Wzory Aniołów wykorzystywane są przez kobiety jak i przez mężczyzn. Istnieje wiele wzorów tatuaży Anioła, a każdy z nich ma swoje własne znaczenie. Wybierane są często jako znak religijności. W wielu religiach, Anioły uważane są za istoty nadprzyrodzone stworzone przez Boga, do pełnienia funkcji posłańców Bożych. Anioły mają różne znaczenie w różnych religiach. W katolicyzmie, wierzono, że Anioły to istoty duchowne, a Bóg stworzył je dla ochrony ludzi na ziemi. Niepowtarzalny Anioł przeznaczony jest do ochrony każdego człowieka, tzw. Anioł Stróż. Mężczyźni w większości lubią tatuować Anioła na piersi lub na ramieniu. Kobiety w większości noszą te tatuaże na swoim brzuchu, górnej części pleców albo na ramionach. Niektóre kobiety ozdabiają skrzydłami Anioła górne części pleców. Tatuaże z Aniołami możemy znaleźć w różnych wzorach i niemal w każdym kolorze. W tribalach i tatuażach celtyckich, istnieje wiele dostępnych wzorów tego motywu.